KURZY VAŘENÍ

V této kategorii nejsou žádné produkty.


JAK FUNGUJE ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ
Po zakoupení kursu Vám přijde potvrzovací mail. Několik dnů před samotným vařením vám přijde soupis surovin, které si musíte koupit na vaření. Po připojení přes link který Vám přijde v mailu se přímo napojíte na živé vysílání a budete moci sledovat či s námi vařit. Máte možnost se i on-line v průběhu přenosu na chatu zeptat na vše co Vás zajímá v návaznosti na to které probírané téma. Součástí kursu je i video, které si budete moci kdykoliv shlédnout.


CO ZNAMENÁ ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ?

Jedná se o on line přenos, jako když sledujete internetovou televizi nebo rádio. Po zakoupení kurzu dostanete mailem link, který si zadáte do jakéhokoli vyhledávače a zde budete moci sledovat on-line přenos až začne. Až přenos začne, uvidíte mě na obrazovce Vašeho PC či mobilu a to přímo v živém vstupu. 
 

ZVLÁDNE TO MŮJ PC NEBO MOBIL?

Stačí jakýkoli PC, který dokáže pouštět videa z youtube.com. Zvládne to i mobil, ale čím je obrazovka menší, tím méně uvidíte detailů.
 

MÁM DOSTATEČNĚ RYCHLÉ PŘIPOJENÍ?

Jakmile přehráváte videa z youtube on-line, jste připraveni pro živé vysílání.
 

BUDU SE MOCI NA NĚCO ZEPTAT, POKUD MI NEBUDE NĚCO JASNÉ?

Celé technické řešení je uskutečněno přes program HANGOUT AIR od google.  Po zakoupení kurzu dostanete mailem 2 linky. 
Pokud máte již existující účet na google+, tak využijte pro spojení tento link, protože zde budete moci dávat otázky před zahájením i v průběhu kurzu. V rámci živého vysílání bude aktivní chat, který vidí všichni účastníci kurzu.
Pokud nemáte účet na google +, klikněte na druhý link, kde budete živé vysílání sledovat přes youtube. Zde není možné chatovat. Ale pokud budete cítit potřebu jakékoli komunikace, můžete nám poslat mail na hodinovysefkuchar@gmail.com a my Vás zařadíme do seznamu otázek.
 

JAK SE DOZVÍM LINK, NA KTERÝ SE MÁM NAPOJIT?

Link Vám pošleme po zakoupení kurzu.
 

CHCI VAŘIT SPOLU S VÁMI V PŘÍMÉM PŘENOSU.

Pokud nechcete být pouhým divákem, ale chcete on-line přenos sledovat a přitom vařit to samé co já, je to možné. Ale nebude se Vaše vaření nikam přenášet na obrazovku. Budete tzv. příjemci, ale sami nebudete vysílat. Všichni účastníci kurzu obdrží 14 dnů předem seznam surovin, co si mají nakoupit pro daný kurz a jak si je mají připravit. 
 

KURZ SI ZAKOUPÍM A NAKONEC SE NEBUDU MOCI ÚČASTNIT, CO MÁM DĚLAT?

Pokud se stane tato situace, tak se můžete na on-line přenos podívat ze záznamu, který dostanou všichni účastníci kurzu. Pokud by Vám tento záznam nestačil, můžeme se spojit přes skype či telefon a já Vám rád poradím.   
 

CO KDYŽ ZAPOMENU NA KONÁNÍ KURZU?

Vždy 14 dnů před zahájením kurzu s Vámi začnu mailem komunikovat. Pošlu Vám seznam surovin, připomínku o zahájení kurzu a to min. 2x.

V případě dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat: hodinovysefkuchar@gmail.com